Proč jsme se rozhodli psát blog

Hmm máme blog. Už v druhé větě se musím sám sebe zeptat, o kolik víc tím způsobím škody než užitku, ale účel světí prostředky a je na čase udělat KOLOŘÍ osvětu a říct světu, co se nám vlastně honí hlavou. Taky bych asi mohl upozornit, že jsem sotva prošel základkou, takže neumím psát a ani umět nebudu. Mám však dar, tím darem je říkat, co si myslím. Bohužel to však pravidelně někoho vytočí. No a to je asi důvod, proč zde bude vznikat obsah. Budu vás točit a koho to bude bavit, může se s námi jít točit na kolotoče ke Kočkům do Stromovky. Krom Stromovky nás minimálně jednou týdně potkáte i s lahví vína nebo plastovým kelímkem v hipstrzóně u vody.
Hlavou se mi honí spousta myšlenek a blog je ta správná terapie, jak udělat reklamu našim KOLORÚM, urazit 99,9% populace a ještě usínat s klidnou hlavou a tím, že jsem tu tupou květinářku hezky zdrbnul.
Prosím neťukejte do klávesnice kritiku, že tu píšu o blbostech, neumím se vyjadřovat, jsem namyšlený a tak dále. Jestli máte potřebu ventilovat své myšlenky, založte si vlastní blog, protože diskuzi pod článkem jsme radši zrušili. Holky svoje kontakty můžete posílat na email.