chuji zo slovenska

Jak já nemám rád Slováky. Komu tenhle národ, kdy v historii lidstva prospěl, prospěl aspoň špetkou své rozněžnělé nanicovatosti? Vadí mi jak mluví, jako by je neustále někdo držel za koule v kleštích. Vadí mi jak jsou přátelští a zároveň, tak jebnutí, že bych je nenechal se přátelit ani se svým psem, kterého nemám.
O našich východňárských sůsedoch už nejde nic nového ani vymyslet. Myslím, že ty jejich srdíčka s tatranským štítem za zády nás serou už tak dlouho, že horší už to ani být nemůže. Ejhle může!
Teď po těch staletích toho, že je máme za humny, ty chuji začnou ještě dělat kola a vkládat do nich své ukřivděné srdíčka. Jak já tu jejich ufňukanost nemám rád. No pojďme se trošku pověnovat chalanům z Eg riders retards štýlo bikes. Musím uznat, že kola dělají hezká, kvalitní a neměl bych problém na kole od nich jezdit. S čím však problém mám, je jejich styl komunikace k zákazníkům. Sakra to nemůžou mluvit jako dospělí lidé a musí si hrát na předčasně odpaněné pětadvacítky? Chválím jejich práci, ale přečíst si od nich tři věty a vnitřně si nepoložit otázku: nejsem já bazna? To asi zkrátka nejde. Při popisu kola, hezkého kola používat slova cupitá, dva cukríčky, prekvapenie, trúfalý kúsok, darček, Tak prečo nie?… No mohl bych pokračovat hodně dlouho a stejně bych svůj nejspíše nabubřelý postoj dostatečně nepopopsal. Znovu kluky chválím, ale postupně mi víc a více dává smysl věta: Když ti někdo po slovensku pozdraví. Tak mu okamžitě řekni: počkej kámo. Trubku a hned ho jebni po hlavě. Věta je ze slavného YouTubového videa “Traktor- Oprava slovenského lakatoše.”
Zajímavá otázka je jak slováky nemají rádi jejich ostatní sousedé? Chtěl by někdo z vás být v dalším životě Slovák? Dokázal by někdo z vás žít se Slovákem?
Abych nebyl za chuje já, že jen urážím, tak na Slovensku jsou fajn tři věci. Maji dobrého prezidenta. Hrábka, který nás naučil pít Čerti (griotka s rumem) a našeho grafika Michala Beňa a ten ty kurvy slovenské taky nemá rád, proto žije v největším slovenském městě a to Praze.

Válečná sekera vykopána!